ضد عفونی شهر حبیب آباد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ضد عفونی شهر حبیب آباد

درپی شیوع ویروس کرونا در استان اصفهان که نگرانی و دغدغه‌هایی را برای شهروندان حبیب آبادی به وجود آورده است، پایگاه بسیج شهید مصطفی خمینی (ره) هم بعد از صدور پیامی خطاب به شهروندان اعلام آمادگی خود برای مقابله با این ویروس را اعلام کرد و وارد صحنه شد.

بسیج به عنوان نهادی مردمی و برخاسته از متن جامعه ایمانی و انقلابی، همواره در کنار مردم بوده و این همراهی خود را در هنگام مصائب و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و… بیش از هر زمان دیگری به نمایش گذاشته و اثبات کرده است.

بنابراین در این هنگامی که عزمی جهانی و بین‌المللی برای مقابله با این بیماری شکل گرفته است، بسیج هم به مدد تجارب ارزنده پیشکسوتان بسیج ودوران دفاع مقدس و حضور جوانان برومند و کوشا در رویارویی با تهدیدات ناشی از جنگ‌های میکروبی و بمباران‌های شیمیایی که منجر به آسیب‌های جدی انسانی شده، با ورود به صحنه از همان روزهای اولیه شیوع کرونا در کشور ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سازمانی و منابع متخصص انسانی خود در حوزه بهداشت و درمان را برای کمک به دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی این عرصه به میدان آورده است.

همچنین همزمان با عملیات مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر حبیب آباد تیم‌ها و اکیپ‌های گندزدایی و ضدعفونی‌کننده بسیج در معابر اصلی و مکان‌های عمومی و مذهبی در سطح شهر حبیب آباد را پاک‌سازی می‌کنند.

ضدعفونی شهر حبیب آباد
فهرست